Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK 64GB][60 SLOTÓW][AUTORSKIE PLUGINY][GILDIE ZA ITEMY][NOWE DROPY] :: MyTylkoGramy :: Serwer o którym marzysz!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

HLx.png

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

ADRES IP : wg.mytylkogramy.com:25561

▶ ADRES TeamSpeak 3 : ts3.mytylkogramy.com:9988

Pierwsza osoba, która wejdzie na serwer otrzyma rangę VIP na 31 dni! :-)

21357252915162551764.png

ADRES IP : wg.mytylkogramy.com:25561
TYP : Survival+Frakcje
▶ SLOTY : 150
PREMIUM : dialog_cancel.png
PvP : yes.png
BIAŁA LISTA : dialog_cancel.png
WERSJA : 1.5.1

66961936987197853286.png

ROOT -- AvaterysPL
ROOT -- Szarkan63

41463181704665100085.png

- Pluginy są idealnie skonfigurowane i dobrane, w tym autorskie,
- Dla urozmaicenia rozgrywki dodane są nowe dropy, polepszony EXP itp,
- Serwer stoi na dedykowanej maszynie na hostingu OVH, tak więc nigdy nie ma lagów,
- Administracja jest profesjonalna i pomocna.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Wkrótce zostanie dodana nowa prezentacja! :-)

5465845486.png

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam, amatorski server -,-

Skąd wiesz, że amatorski serwer jak jeszcze nie wystartował? ;o

Zaginasz czasoprzestrzeń...

Serwer startuje już dzisiaj o 18:00! Zapraszamy! ;-)

5465845486.png

Opublikowano

"- Serwer stoi na dedykowanej maszynie na hostingu OVH, tak więc nigdy nie ma lagów,"

Skoro serwer nie wystartował to skąd możesz wiedzieć że nie będzie lagów? Czy to że jest wykupiony na dedykowanej maszynie jest wyznacznikiem i gwarantem braku lagów?

 

"Jedyny tak dopracowany serwer!"

Jak widzę że gdzieś pisze "jedyny" "najlepszy" to od razu wiadomo że ktoś kłamie. Żenada.

Opublikowano

"- Serwer stoi na dedykowanej maszynie na hostingu OVH, tak więc nigdy nie ma lagów,"

Skoro serwer nie wystartował to skąd możesz wiedzieć że nie będzie lagów? Czy to że jest wykupiony na dedykowanej maszynie jest wyznacznikiem i gwarantem braku lagów?

 

"Jedyny tak dopracowany serwer!"

Jak widzę że gdzieś pisze "jedyny" "najlepszy" to od razu wiadomo że ktoś kłamie. Żenada.

Fakt, trochę źle to napisałem. Już to zmieniłem. ;-)

Krzysiek, dzięki. ;)

5465845486.png

Opublikowano

"MyTylkoGramy" widzialem juz z 7 takich serwerow no japierd*le troche sie wysilcie i nazwe swoja wymyslcie -.-

2636492449.png

Pomogłem? To dobrze :D

Opublikowano

KOCHAM TEN SERV GDY JUŻ WESZŁEM W TEMAT ZAGRAM NA 100 !

PS:KOcham aramka xD

Dzięki za opinię!

Serwer już wystartował!

Zapraszamy!!! ;-)

5465845486.png

Opublikowano

Chwileczkę pograłem i otóż pojawiła się tym sposobem tutaj ma opinia.

Pierwsze wejście na serwer może i szokujące (super tabliczka, fajny efekt animacyjny) spawn taki sobie, ciut nie symetryczny widziało się gdzieś podobne (:)) ale to taki szczegół.

Lagi tutaj chyba każdy narzeka wypowiadać się nie muszę. Administracja spoko nie dzieci.

Bawienie się spambotem tzn. "testowanie" czy nie ma lagów poskutkowało zawieszeniem mojego minecrafta.

Czat także "ciut" nie czytelny ale to także taki szczegół.

 

Plusy:

 

-Boskie tabliczki na spawnie

-Porządna administracja

 

MInusy:

 

-Lagi

-Spam boty gdy gracze na serwerze czyt. "testowanie maszyny"

-Nie symetryczny spawn, nijaki

 

Ocena ogólna: 7/10 - dziękuje, pozdrawiam :D

  

Opublikowano

co za lipa nie moge wejsc na serwer bo mam bana na ip nigdy na tym serwie nie grałem co to ma być !

Opublikowano

co za lipa nie moge wejsc na serwer bo mam bana na ip nigdy na tym serwie nie grałem co to ma być !

Podaj swój nick. ;)

Serwer już działa!

Mieliśmy chwilowe problemy, ale już wszystko ogarnięte.

Zapraszamy. ;)

5465845486.png

Opublikowano

nie podam bo nie zagram serwer totalne dno mało graczy ip w ciul duże

Opublikowano

Haha. IP w ci*l duże. I co z tego? :)

Wkrótce będziemy mieli domyślny port.

A serwer się rozkręci, zapewniam, że wkrótce po 100 osób będzie, ale nie chcesz = nie graj.

5465845486.png

Opublikowano

Może zagoszczę ;9

Może tak, a może nie... :P

W każdym razie zapraszam serdecznie, lagi już całkowicie ogarnięte, mamy 20 TPS, wszystko już działa w pełni. ;-)

5465845486.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...